21.03
14:30
RadniÄki Stobeks
Metalac (K)
2
0
|
21.03.2010 14:30 | 2 : 0 |
|
||||||
21.03
14:30
Å umadija RadniÄki 1923
VujiÄ voda
2
0
|
21.03.2010 14:30 | 2 : 0 |
|
||||||
21.03
14:30
ŽelezniÄar
Rudar (K)
0
0
|
21.03.2010 14:30 | 0 : 0 |
|
21.03
15:00
RadniÄki (P)
Župa
3
0
|
21.03.2010 15:00 | 3 : 0 |
|
||||||
21.03
15:00
Radnik
Kopaonik
0
0
|
21.03.2010 15:00 | 0 : 0 |
|
||||||
21.03
15:00
Hajduk Veljko
DuboÄica
3
1
|
21.03.2010 15:00 | 3 : 1 |
|
21.03
14:30
Spartak (D)
Senta
0
2
|
21.03.2010 14:30 | 0 : 2 |
|
||||||
21.03
14:30
PaliÄ
Dolina
2
1
|
21.03.2010 14:30 | 2 : 1 |
|
21.03
15:00
Srem
Palilulac
0
0
|
21.03.2010 15:00 | 0 : 0 |
|
||||||
21.03
15:00
Å umadija
Beograd
0
0
|
21.03.2010 15:00 | 0 : 0 |
|
||||||
21.03
15:00
RadniÄki (O)
KovaÄevac
4
1
|
21.03.2010 15:00 | 4 : 1 |
|
||||||
21.03
15:00
Sopot
Mladenovac
3
1
|
21.03.2010 15:00 | 3 : 1 |
|
||||||
21.03
10:00
ŽelezniÄar (BV)
Resnik
0
0
|
21.03.2010 10:00 | 0 : 0 |
|
||||||
21.03
10:00
SindjeliÄ
Hajduk
1
0
|
21.03.2010 10:00 | 1 : 0 |
|
21.03
14:30
Polet (T)
Bane
0
2
|
21.03.2010 14:30 | 0 : 2 |
|
||||||
21.03
14:30
JoŔanica
Slavija (K)
1
3
|
21.03.2010 14:30 | 1 : 3 |
|
||||||
21.03
14:30
SuŔica
Orlovac
1
2
|
21.03.2010 14:30 | 1 : 2 |
|
||||||
21.03
14:30
Pobeda
Partizan (KM)
1
0
|
21.03.2010 14:30 | 1 : 0 |
|
||||||
21.03
14:30
Mladost (O)
Vodojaža
1
1
|
21.03.2010 14:30 | 1 : 1 |
|
21.03
14:30
Jedinstvo Putevi
Jadar (S)
2
1
|
21.03.2010 14:30 | 2 : 1 |
|
||||||
21.03
14:30
RadniÄki (K)
Sloga (S)
3
0
|
21.03.2010 14:30 | 3 : 0 |
|
||||||
21.03
14:30
Polimlje
KruŔik
3
1
|
21.03.2010 14:30 | 3 : 1 |
|
||||||
21.03
14:30
Jadar (GD)
Jedinstvo (V)
2
1
|
21.03.2010 14:30 | 2 : 1 |
|
21.03
14:30
ObiliÄ (Ž)
Sloga (B)
1
0
|
21.03.2010 14:30 | 1 : 0 |
|
||||||
21.03
14:30
Omladinac (Å )
Homoljac
1
1
|
21.03.2010 14:30 | 1 : 1 |
|
||||||
21.03
14:30
ŽelezniÄar Inon
Seljak
0
4
|
21.03.2010 14:30 | 0 : 4 | |||||||
21.03
14:30
Crvena zvezda (S)
Partizan (BB)
0
2
|
21.03.2010 14:30 | 0 : 2 |
|
21.03
15:00
Mladost (M)
Jastrebac (B)
0
0
|
21.03.2010 15:00 | 0 : 0 |
|
||||||
21.03
15:00
Pukovac
OFK Brzi Brod
4
1
|
21.03.2010 15:00 | 4 : 1 |
|
||||||
21.03
15:00
VuÄje
Mladost (L)
2
0
|
21.03.2010 15:00 | 2 : 0 |
|
||||||
21.03
15:00
Zaplanjac
Mladost (B)
3
0
|
21.03.2010 15:00 | 3 : 0 |
|
||||||
21.03
15:00
BSK Bujanovac
Sloga (L)
1
1
|
21.03.2010 15:00 | 1 : 1 |
|
||||||
21.03
15:00
ZloÄudovo
Morava (VH)
4
0
|
21.03.2010 15:00 | 4 : 0 |
|
21.03
15:00
Pepeljevac
Trudbenik
1
0
|
21.03.2010 15:00 | 1 : 0 |
|
||||||
21.03
15:00
Sloga (Ä)
Äerdap
0
0
|
21.03.2010 15:00 | 0 : 0 |
|
||||||
21.03
15:00
Slatina (B)
Kablovi
1
1
|
21.03.2010 15:00 | 1 : 1 |
|
||||||
21.03
15:00
TrgovaÄki
Rudar (B)
5
0
|
21.03.2010 15:00 | 5 : 0 |
|
21.03
14:30
BaÄka (P)
ObiliÄ
1
6
|
21.03.2010 14:30 | 1 : 6 |
|
||||||
21.03
14:30
Jedinstvo
Kozara
3
1
|
21.03.2010 14:30 | 3 : 1 |
|
||||||
21.03
14:30
BaÄka 1901
Borac
6
0
|
21.03.2010 14:30 | 6 : 0 |
|
21.03
14:30
Index
Mladost
0
0
|
21.03.2010 14:30 | 0 : 0 |
|
||||||
21.03
14:30
BuduÄnost (M)
Omladinac
1
1
|
21.03.2010 14:30 | 1 : 1 |
|
||||||
21.03
14:30
Hajduk
Borac
0
3
|
21.03.2010 14:30 | 0 : 3 |
|
||||||
21.03
14:30
RadniÄki (I)
Solunac
2
3
|
21.03.2010 14:30 | 2 : 3 |
21.03
Posavac TiŔma
Žarkovo
0
1
|
21.03.2010 | 0 : 1 |
|
||||||
21.03
Slavija
GSP Polet
1
1
|
21.03.2010 | 1 : 1 |
|
||||||
21.03
Crvena zvezda (MML)
Borac (O)
3
1
|
21.03.2010 | 3 : 1 |
|
||||||
21.03
BuduÄnost (D)
PKB
2
1
|
21.03.2010 | 2 : 1 |
|
||||||
21.03
Lasta
IMT
0
1
|
21.03.2010 | 0 : 1 |
|
||||||
21.03
PoŔtar
Turbina
1
1
|
21.03.2010 | 1 : 1 |
|
||||||
21.03
RadniÄki (NB)
VinÄa
2
0
|
21.03.2010 | 2 : 0 |
|
21.03
15:00
Proleter Lasta
Napredak
1
0
|
21.03.2010 15:00 | 1 : 0 |
|
||||||
21.03
15:00
Ibar
Rudar
2
0
|
21.03.2010 15:00 | 2 : 0 |
|
||||||
21.03
15:00
Radnik
KaraÄorÄe
1
1
|
21.03.2010 15:00 | 1 : 1 |
|
||||||
21.03
15:00
Mataruge
Borac (V)
1
1
|
21.03.2010 15:00 | 1 : 1 |
|
21.03
15:00
Napredak (K)
Slatina
0
1
|
21.03.2010 15:00 | 0 : 1 |
|
||||||
21.03
15:00
GoruŔica
Omladinac (Z)
1
4
|
21.03.2010 15:00 | 1 : 4 |
|
||||||
21.03
15:00
Jedinstvo (GG)
Napredak (S)
1
0
|
21.03.2010 15:00 | 1 : 0 |
|
||||||
21.03
15:00
Mladost (P)
VelereÄ 94
4
0
|
21.03.2010 15:00 | 4 : 0 |
|
||||||
21.03
15:00
DragaÄevo
Rudar
0
4
|
21.03.2010 15:00 | 0 : 4 |
|
21.03
15:00
Rajac
Zadrugar
1
2
|
21.03.2010 15:00 | 1 : 2 |
|
||||||
21.03
15:00
ZSK
Mladost
4
0
|
21.03.2010 15:00 | 4 : 0 |
|
||||||
21.03
15:00
Vrujci
Sovljak
1
0
|
21.03.2010 15:00 | 1 : 0 |
|
||||||
21.03
15:00
Brezovica
Mladi radnik
4
1
|
21.03.2010 15:00 | 4 : 1 |
|
||||||
21.03
15:00
Ribnikar
BrežÄe
0
0
|
21.03.2010 15:00 | 0 : 0 |
|
21.03
Å umadija
Jedinstvo
2
1
|
21.03.2010 | 2 : 1 |
|
||||||
21.03
Drugovac
BuduÄnost
5
0
|
21.03.2010 | 5 : 0 |
|
||||||
21.03
ŽelezniÄar (K)
Sloboda
0
1
|
21.03.2010 | 0 : 1 |
|
||||||
21.03
Sloga
Radnik
2
2
|
21.03.2010 | 2 : 2 |
|
||||||
21.03
Omladinac
ŽelezniÄar (S)
0
0
|
21.03.2010 | 0 : 0 |
|
||||||
21.03
Lunjevac
Udarnik
1
0
|
21.03.2010 | 1 : 0 |
|
||||||
21.03
Cerovac
Mladi borac
2
0
|
21.03.2010 | 2 : 0 |
|
||||||
21.03
Napredak
Mladi radnik
0
0
|
21.03.2010 | 0 : 0 |
|
21.03
14:30
Banja
Badnjevac
4
1
|
21.03.2010 14:30 | 4 : 1 |
|
||||||
21.03
14:30
Borac (Lj)
KaraÄorÄe (R)
1
0
|
21.03.2010 14:30 | 1 : 0 |
|
||||||
21.03
14:30
Å umadinac (B)
AranÄelovac
5
0
|
21.03.2010 14:30 | 5 : 0 |
|
||||||
21.03
10:00
Å umadija
Partizan (D)
1
0
|
21.03.2010 10:00 | 1 : 0 |
|
||||||
21.03
14:30
Junkovac
Borac (P)
3
0
|
21.03.2010 14:30 | 3 : 0 |
|
21.03
14:30
Polet (A)
Dunavac
3
0
|
21.03.2010 14:30 | 3 : 0 |
|
||||||
21.03
14:30
Crni Vrh
Napredak (N)
3
0
|
21.03.2010 14:30 | 3 : 0 |
|
||||||
21.03
14:30
Mlava
Petar Dobrnjac
1
2
|
21.03.2010 14:30 | 1 : 2 |
|
||||||
21.03
14:30
Borac
Napredak (VC)
2
1
|
21.03.2010 14:30 | 2 : 1 |
|
||||||
21.03
14:30
Sloga (K)
Bata BuliÄ
5
1
|
21.03.2010 14:30 | 5 : 1 |
|
||||||
21.03
14:30
Vihor
Zadrugar
3
0
|
21.03.2010 14:30 | 3 : 0 |
|
||||||
21.03
14:30
Sloga (D)
Sloga (B)
4
0
|
21.03.2010 14:30 | 4 : 0 |
|
21.03
14:30
Omladinac (GK)
Äegar
3
1
|
21.03.2010 14:30 | 3 : 1 |
|
||||||
21.03
14:30
Mramor
BuduÄnost (PK)
2
1
|
21.03.2010 14:30 | 2 : 1 |
|
||||||
21.03
14:30
Morava (Ä)
Aluminjum
0
3
|
21.03.2010 14:30 | 0 : 3 | |||||||
21.03
14:30
Proleter (M)
Sloboda
5
1
|
21.03.2010 14:30 | 5 : 1 |
|
||||||
21.03
14:30
VrtiŔte
Vulkan
3
1
|
21.03.2010 14:30 | 3 : 1 |
|
||||||
21.03
14:30
RadniÄki (T)
Delijski Vis
2
0
|
21.03.2010 14:30 | 2 : 0 |
|
21.03
Jedinstvo
Rad
1
0
|
21.03.2010 | 1 : 0 |
|
||||||
21.03
RasovaÄa
RadniÄki
4
1
|
21.03.2010 | 4 : 1 |
|
||||||
21.03
Bukovik
Morava
1
1
|
21.03.2010 | 1 : 1 |
|
||||||
21.03
NaŔa krila
Zemljoradnik
2
0
|
21.03.2010 | 2 : 0 |
|
||||||
21.03
Moravica
Mladost (B)
2
0
|
21.03.2010 | 2 : 0 |
|
21.03
14:30
As
Äelik
1
2
|
21.03.2010 14:30 | 1 : 2 | |||||||
21.03
14:30
Levosoje
PÄinja
3
0
|
21.03.2010 14:30 | 3 : 0 |
|
||||||
21.03
14:30
Mladost
Polet
2
4
|
21.03.2010 14:30 | 2 : 4 |
|
||||||
21.03
14:30
Napredak
Zufo
0
3
|
21.03.2010 14:30 | 0 : 3 |
|
||||||
21.03
14:30
Vihor
Bukuroca
4
1
|
21.03.2010 14:30 | 4 : 1 |
|
21.03
MiloŔevo
Slatina (N)
3
2
|
21.03.2010 | 3 : 2 |
|
||||||
21.03
RadniÄki
Krivelj
4
1
|
21.03.2010 | 4 : 1 |
|
||||||
21.03
KljuÄ
Brodoremont
0
4
|
21.03.2010 | 0 : 4 |
|
||||||
21.03
Sloga
Majdanpek
0
4
|
21.03.2010 | 0 : 4 |
|
||||||
21.03
Rajac
Nemetali
1
3
|
21.03.2010 | 1 : 3 |
|
21.03
15:30
Tisa
BaÄka (M)
0
1
|
21.03.2010 15:30 | 0 : 1 |
|
||||||
21.03
15:30
AFK
Vinogradar
3
0
|
21.03.2010 15:30 | 3 : 0 |
|
||||||
21.03
15:30
Äantavir
Potisje
1
0
|
21.03.2010 15:30 | 1 : 0 |
|
||||||
21.03
15:30
BajŔa
Proleter
2
2
|
21.03.2010 15:30 | 2 : 2 |
|
||||||
21.03
15:30
EÄÅ”eg
NjegoÅ”
2
1
|
21.03.2010 15:30 | 2 : 1 |
|
||||||
21.03
15:30
Krivaja
Tavankut
4
0
|
21.03.2010 15:30 | 4 : 0 |
|
21.03
14:30
OFK Klek
Krajina
1
1
|
21.03.2010 14:30 | 1 : 1 |
|
||||||
21.03
14:30
Delija
Naftagas (E)
1
0
|
21.03.2010 14:30 | 1 : 0 |
|
||||||
21.03
14:30
Naftagas (B)
Potisje
1
1
|
21.03.2010 14:30 | 1 : 1 |
|
||||||
21.03
14:30
Borac (A)
ŽAK
2
1
|
21.03.2010 14:30 | 2 : 1 |
|
21.03
14:00
Kordun
GraniÄar
5
0
|
21.03.2010 14:00 | 5 : 0 |
|
||||||
21.03
14:00
Rusin
Lipar
1
1
|
21.03.2010 14:00 | 1 : 1 |
|
||||||
21.03
14:00
Zadrugar
PIK Prigrevica
1
0
|
21.03.2010 14:00 | 1 : 0 | |||||||
21.03
14:00
Omladinac (B)
StaniÅ”iÄ
1
1
|
21.03.2010 14:00 | 1 : 1 |
21.03
14:30
Hercegovac
Kabel
0
0
|
21.03.2010 14:30 | 0 : 0 |
|
||||||
21.03
14:30
Jedinstvo (R)
Mladost (BP)
0
0
|
21.03.2010 14:30 | 0 : 0 |
|
||||||
21.03
14:30
Borac (Å )
Mladost (NS)
0
1
|
21.03.2010 14:30 | 0 : 1 |
|
||||||
21.03
14:30
FruŔkogorac
BeÄej
1
2
|
21.03.2010 14:30 | 1 : 2 |
|
||||||
21.03
14:30
Sremac
Srbobran
0
0
|
21.03.2010 14:30 | 0 : 0 |
|
||||||
21.03
14:30
Slavija (NS)
Petrovaradin
0
2
|
21.03.2010 14:30 | 0 : 2 |
|
21.03
Borac (M)
Sloga MilŔped
4
0
|
21.03.2010 | 4 : 0 |
|
||||||
21.03
Borac (S)
Jedinstvo
4
0
|
21.03.2010 | 4 : 0 |
|
||||||
21.03
Hajduk (B)
Jadran
1
0
|
21.03.2010 | 1 : 0 |
|
||||||
21.03
Dunav
LSK LaÄarak
2
0
|
21.03.2010 | 2 : 0 |
|
||||||
21.03
PSK Putinci
Mladost
1
1
|
21.03.2010 | 1 : 1 |
|
||||||
21.03
GraniÄar (A)
GraniÄar (K)
3
0
|
21.03.2010 | 3 : 0 |
|
21.03
15:00
Borac (K)
Rudar (B)
2
0
|
21.03.2010 15:00 | 2 : 0 | |||||||
21.03
15:00
Velika Reka
Jedinstvo
6
3
|
21.03.2010 15:00 | 6 : 3 | |||||||
21.03
15:00
Sloga (S)
Radjevac
1
1
|
21.03.2010 15:00 | 1 : 1 | |||||||
21.03
15:00
Milan OrliÄ
CrnÄa
4
1
|
21.03.2010 15:00 | 4 : 1 | |||||||
21.03
15:00
Jelav
TE GuÄevo
0
1
|
21.03.2010 15:00 | 0 : 1 | |||||||
21.03
15:00
Stolice
GuÄevo
1
4
|
21.03.2010 15:00 | 1 : 4 | |||||||
21.03
15:00
Prva iskra
Granit
1
1
|
21.03.2010 15:00 | 1 : 1 | |||||||
21.03
15:00
Cer
Stari Jadar
1
0
|
21.03.2010 15:00 | 1 : 0 |
21.03
14:30
Sloga
Borac
1
0
|
21.03.2010 14:30 | 1 : 0 |
|
||||||
21.03
14:30
Sloga (Ä)
Mladost
0
0
|
21.03.2010 14:30 | 0 : 0 |
|
||||||
21.03
14:30
Carevac
Äerdap
2
2
|
21.03.2010 14:30 | 2 : 2 |
|
||||||
21.03
14:30
Pobeda
Jedinstvo
2
0
|
21.03.2010 14:30 | 2 : 0 |
|
||||||
21.03
14:30
Polet
Desine
1
1
|
21.03.2010 14:30 | 1 : 1 |
|
21.03
14:30
Napredak
DragoÅ”
0
3
|
21.03.2010 14:30 | 0 : 3 |
|
||||||
21.03
14:30
KrilaÅ”
Mladost
2
1
|
21.03.2010 14:30 | 2 : 1 |
|
||||||
21.03
14:30
Zadrugar
Integral
1
2
|
21.03.2010 14:30 | 1 : 2 |
|
||||||
21.03
14:30
Omladinac
Vrelo
2
2
|
21.03.2010 14:30 | 2 : 2 |
|
||||||
21.03
14:30
Jedinstvo
RadniÄki
2
0
|
21.03.2010 14:30 | 2 : 0 |
|
21.03
14:30
Lokomotiva
Mala Bosna
1
1
|
21.03.2010 14:30 | 1 : 1 |
|
||||||
21.03
14:30
Udarnik
ÄurÄin TB
0
3
|
21.03.2010 14:30 | 0 : 3 |
|
21.03
Jedinstvo SteviÄ
Jedinstvo
5
2
|
21.03.2010 | 5 : 2 |
|
||||||
21.03
Kolonija
Omladinac (D)
2
0
|
21.03.2010 | 2 : 0 |
|
||||||
21.03
Omladinac (O)
BSK BavaniŔte
0
0
|
21.03.2010 | 0 : 0 |
|
||||||
21.03
Pobeda
Proleter
6
0
|
21.03.2010 | 6 : 0 |
|
||||||
21.03
Borac (S)
Mladost
1
2
|
21.03.2010 | 1 : 2 |
|
||||||
21.03
Vojvodina
Borac (P)
1
0
|
21.03.2010 | 1 : 0 |
|
||||||
21.03
ŽelezniÄar
Glogonj
2
0
|
21.03.2010 | 2 : 0 |
|
||||||
21.03
Plavi Dunav
Unirea
1
1
|
21.03.2010 | 1 : 1 |
|
21.03
KaraÅ” (J)
KaraÅ” (K)
2
0
|
21.03.2010 | 2 : 0 |
|
||||||
21.03
Ratar
Mladost
3
0
|
21.03.2010 | 3 : 0 |
|
||||||
21.03
Dobrica
Vinogradar
2
1
|
21.03.2010 | 2 : 1 |
|
||||||
21.03
VrŔac United
Jedinstvo
1
0
|
21.03.2010 | 1 : 0 |
|
||||||
21.03
Potporanj
Sloga
0
0
|
21.03.2010 | 0 : 0 |
|
||||||
21.03
Borac
Bratstvo Unirea
2
0
|
21.03.2010 | 2 : 0 |
|
||||||
21.03
Hajduk
Dunav
5
4
|
21.03.2010 | 5 : 4 |
|
||||||
21.03
Banat
HajduÄica
2
1
|
21.03.2010 | 2 : 1 |
|
21.03
Podunavac
Sremac
3
1
|
21.03.2010 | 3 : 1 |
|
||||||
21.03
FruŔkogorac
Polet
2
1
|
21.03.2010 | 2 : 1 |
|
||||||
21.03
Borac
Sloga
0
1
|
21.03.2010 | 0 : 1 |
|
||||||
21.03
Dunav
ŽelezniÄar (I)
0
1
|
21.03.2010 | 0 : 1 |
|
21.03
Stari Trstenik
Morava
1
0
|
21.03.2010 | 1 : 0 |
|
||||||
21.03
Beli Orlovi
Tomako Internacional
5
0
|
21.03.2010 | 5 : 0 |
|
||||||
21.03
Topoljak
Gradina
0
0
|
21.03.2010 | 0 : 0 |
|
||||||
21.03
Ribnik
Vinogradar
2
0
|
21.03.2010 | 2 : 0 |
|
21.03
15:00
Dunav
Sveti Stefan
3
2
|
21.03.2010 15:00 | 3 : 2 |
|
||||||
21.03
10:00
Kapedunum
OFK Zvezdara
3
0
|
21.03.2010 10:00 | 3 : 0 |
|
||||||
21.03
15:00
Omladinac
Crvenka
1
0
|
21.03.2010 15:00 | 1 : 0 |
|
21.03
15:00
Rad
Mladi radnik
3
2
|
21.03.2010 15:00 | 3 : 2 |
21.03
14:00
Srem
Proleter (NS)
0
3
|
21.03.2010 14:00 | 0 : 3 | |||||||
21.03
14:00
Mladost (L)
Sevojno Point
0
1
|
21.03.2010 14:00 | 0 : 1 |
|
||||||
21.03
14:00
Sloga (K)
Dinamo
0
0
|
21.03.2010 14:00 | 0 : 0 |
21.03
Spartak
SuŔica
2
1
|
21.03.2010 | 2 : 1 |
|
||||||
21.03
Vandini
Napredak
1
1
|
21.03.2010 | 1 : 1 |
|
21.03
10:00
Zemun
OFK Beograd
0
1
|
21.03.2010 10:00 | 0 : 1 | |||||||
21.03
11:00
Borac (Ä)
RadniÄki (NB)
2
1
|
21.03.2010 11:00 | 2 : 1 | |||||||
21.03
12:00
BSK BorÄa
RadniÄki (N)
1
3
|
21.03.2010 12:00 | 1 : 3 | |||||||
21.03
11:00
Voždovac
Å umadija RadniÄki 1923
1
3
|
21.03.2010 11:00 | 1 : 3 |
21.03
10:00
Partizan
OFK Beograd
1
0
|
21.03.2010 10:00 | 1 : 0 | |||||||
21.03
10:00
Rad
Teleoptik
1
3
|
21.03.2010 10:00 | 1 : 3 | |||||||
21.03
11:00
RadniÄki (O)
Zemun
0
2
|
21.03.2010 11:00 | 0 : 2 | |||||||
21.03
13:00
Napredak
Vojvodina
2
3
|
21.03.2010 13:00 | 2 : 3 | |||||||
21.03
11:00
Sloga (K)
Borac (Ä)
2
1
|
21.03.2010 11:00 | 2 : 1 |
|
||||||
21.03
14:00
BSK BorÄa
RadniÄki (N)
0
0
|
21.03.2010 14:00 | 0 : 0 |
21.03
13:00
RadniÄki (N)
Partizan
2
3
|
21.03.2010 13:00 | 2 : 3 | |||||||
21.03
11:00
Å umadija RadniÄki 1923
Sloga (K)
1
2
|
21.03.2010 11:00 | 1 : 2 | |||||||
21.03
13:00
Napredak
ÄSK Pivara
0
2
|
21.03.2010 13:00 | 0 : 2 | |||||||
21.03
11:00
Morava
Borac (Ä)
1
2
|
21.03.2010 11:00 | 1 : 2 | |||||||
21.03
10:00
Bežanija
Zemun
1
2
|
21.03.2010 10:00 | 1 : 2 | |||||||
21.03
13:00
OFK Beograd
Rad
5
1
|
21.03.2010 13:00 | 5 : 1 |
21.03
19:00
Mega Vizura
Borac
91
72
|
21.03.2010 19:00 | 91 : 72 | |||||||
21.03
19:30
Metalac
OKK Beograd
80
66
|
21.03.2010 19:30 | 80 : 66 |
21.03
20:00
Crvena Zvezda
Äelarevo
72
66
|
21.03.2010 20:00 | 72 : 66 |
21.03
Å abac
Kovin MT
77
74
|
21.03.2010 | 77 : 74 | |||||||
21.03
TamiÅ”
Play Off
63
69
|
21.03.2010 | 63 : 69 |
21.03
17:00
Novi Sad DDOR
GIK Banat
3
0
|
21.03.2010 17:00 | 3 : 0 |
21.03
Trstenik
OseÄina
3
2
|
21.03.2010 | 3 : 2 |
|
21.03
18:00
Klek
Jedinstvo
3
0
|
21.03.2010 18:00 | 3 : 0 |
21.03
19:00
Å umadija Aqua Viva
Putevi Trendteks
0
3
|
21.03.2010 19:00 | 0 : 3 |
21.03
18:30
Naisus
PKB
26
25
|
21.03.2010 18:30 | 26 : 25 |
21.03
19:00
Požarevac
Mladost TSK
29
24
|
21.03.2010 19:00 | 29 : 24 |
21.03
20:00
Jagodina
ZajeÄar
22
33
|
21.03.2010 20:00 | 22 : 33 |
21.03
18:00
Metalac Gornji Milanovac
BaÄka Palanka - Nopal
33
38
|
21.03.2010 18:00 | 33 : 38 | |||||||
21.03
17:30
Cepelin
Napredak
36
28
|
21.03.2010 17:30 | 36 : 28 |
21.03
Kocka Amaters
Kolubara
1
2
|
21.03.2010 | 1 : 2 |
|